Direct English

       Skorzystaj z naszej Wyjątkowej Oferty i odbierz: 

  - DRUGI KURS ONLINE - GRATIS !

  - 40H KONWERSACYJNYCH Z NATIVE SPEAKERAMI - GRATIS !

- BEZPŁATNE AUDIOBOOKI !

 

ZAREAZERWUJ PASUJĄCY CI GRAFIK JUŻ DZIŚ!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
pod nr tel:  89/ 522 94 40;   607 611 024

    e-mail: office@king-school.net

 

   Direct Method for English to nowoczesne podręczniki do nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią, opracowane przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Dzięki metodzie bezpośredniej słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

 


Nowoczesne podręczniki Direct Method for English oferują dodatkowo:

 

Każdy z podręczników Direct Method for English, opracowany jest w taki sposób,
aby maksymalnie uprościć i ułatwić naukę własną, zawiera:


Znany podręcznik DIRECT Method for English w wersji dla gimnazjalistów, w której słownictwo i pytania uzupełnione są o tematy interesujące dla nastolatków - komputery, muzyka, sport, wakacje, szkoła, środowisko, a treść pytań dostosowana jest do potrzeb nastolatków. Uatrakcyjniona szata graficzna zachęca młodzież do korzystania z podręcznika.

DIRECT Method for Teens

Zwiększona liczba ćwiczeń komunikacyjnych, skrócone lekcje oraz dyktando w każdej lekcji - częstsze zmiany rodzaju aktywności na lekcji pozwalają utrzymać uwagę i motywację Słuchaczy, mimo charakterystycznego dla nich krótszego okresu koncentracji. DIRECT Method for Teens to 6 podręczników, zawierających po 2 etapy.

DIRECT BUSINESS

Podręcznik do biznesu w konwencji metody bezpośredniej, przeznaczony dla osób zainteresowanych zagadnieniami, takimi jak: promocja i reklama, marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, produkcja i konkurencyjność na rynku, struktury organizacyjne firm, strategia planowania oraz procesy podejmowania decyzji, finanse, terminologia bankowa, obsługa kredytów, akcje oraz wiele innych.

Podręczniki Direct Business to 4 części, poświęcone różnym zagadnieniom biznesowym: 

 

Communication in Everyday Life

Direct Business to ponad 750 nowych słówek i idiomów związanych z językiem zawodowym. Ze względu na zakres tematyki, jest to kurs przeznaczony dla Słuchaczy powyżej poziomu intermediate. Ludzie związani z biznesem i chcący efektywnie uczestniczyć w rozmowach z partnerami zagranicznymi, powinni mieć najpierw solidne podstawy języka ogólnego, a dopiero potem szlifować zakres słownictwa specjalistycznego.

DIRECT ADVANCED

Podręcznik w konwencji metody bezpośredniej, rozwijający słownictwo, mówienie i pisanie na poziomie powyżej FCE. Przeznaczony dla osób, które chciałyby pozostawać w styczności z językiem, rozwijać swoje słownictwo i biegłość w posługiwaniu się językiem powyżej poziomu upper-intermediate, bez względu na to, czy planują zdawać egzamin CAE czy nie.


Książka zawiera:

    bogate i ciekawe słownictwo - ponad 900 słów, wyrażeń, czasowników frazowych i idiomów z tłumaczeniem i przykładami zastosowań
    transkrypcję fonetyczną nowych słów i wyrażeń
    zagadnienia gramatyczne skoncentrowane na bardziej zaawansowanych aspektach, możliwościach zastosowań różnych konstrukcji i tym, jak ich użycie wpływa na zrozumienie czy wydźwięk przekazu

Podręczniki Direct Advanced to 2 części zawierające po 2 etapy nauki.

 

 

Skorzystaj z naszej Wyjątkowej Oferty i odbierz: 

  - DRUGI KURS ONLINE - GRATIS !

  - 40H KONWERSACYJNYCH Z NATIVE SPEAKERAMI - GRATIS !

- BEZPŁATNE AUDIOBOOKI !

  

   

ZAREAZERWUJ PASUJĄCY CI GRAFIK JUŻ DZIŚ!

KONTAKT pod nr tel:  89/ 522 94 40;   607 611 024

    e-mail: office@king-school.net